• Спрей Ельфа Проти випадіння волосся

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 762095 Закінчився
36,00 грн
  • 150 мл
Дія срею спрямована на живлення волосяних луковиць, зміцнення слабких коренів та стимулювання росту нового волося. Протеїни шовку разом з маслом ши є природним УФ фільтром - покривають волосся захисним шаром забезпечуючи стійкість до негативних зовнішніх факторів, а також повертають волоссю силу і природний блиск. Кератин - головний "будівельний матеріал" волосся, проникає в структуру волосся і заповнює пошкодженні ділянки. Спосіб застосування: рівномірно нанеси на корені волосся. Можна використовувати щоденно. Склад:

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
21 серпня, 2017
Спрей не сподобався, позитивного ефекту нема, дарма потрачені гроші!
17 серпня, 2017
Спрэй не понравился, заявленного эффекта не ощутила. Из плюсов - удобный механизм нанесения средства и запах.
3 червня, 2017
Никакого эффекта не увидела и аромат не понравися
8 травня, 2017
Спрей не підійшов, випадання як було так і залишилось, крім того волосся швидко жирніє.
13 березня, 2017
Особого результата не почуствовала, аромат приятный