• Шампунь Evelon З екстрактом кабачка для стоншеного і хімічно пошкодженого волосся

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 696407 Закінчився
139,00 грн
  • 400 мл
Вирішення проблем волосся:
Шампунь створено для пошкодженого, пофарбованого, освітленого волосся, але від чудово підходить для всіх типів волосся, покращує стан волосяних цибулин і зміцнює волосся. Містить екстракт кабачка, що має біостимулюючу активність. Відновлює порушену структуру волосся, захищає від впливу шкідливих хімічних агентів. Надає волоссю м'якість і блиск. Активною речовиною є протеїни сої, що багата на амінокислоти, такі як аргімін, глютамин і тирозин; вони незамінні для вироблення жорстких кератинів в волоссі. Країна-виробник: Італія.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
26 серпня, 2017
Без перламутра, имеет приятный нейтральный аромат. Качественный продукт, но после нужно пользоваться маской или кондиционером. Брала в скидке если будет еще акция возьму без колебаний. Да, не сушит.
30 березня, 2017
От шампуня в восторге! Не моет волосы до скрипа, а как бы обволакивает каждый волосок, питая его. Хорошо пенится. Большой объем+маленький расход =шампуня на долго хватит
2 березня, 2017
Подошел для очень поврежденных волос. После шампуня волосы мягкие и шелковистые. Использовала вместе с лосьоном в ампулах этой фирмы
23 лютого, 2017
Отличный нейтральный шампунь с интересной крышечкой. Сухие волосы смягчает и увлажняет. Для очень сухих волос может понадобиться бальзам.