• Гель для укладки Beauty Formulas з ефектом мокрого волосся

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 127951 Закінчився
59,75 грн
Купити
  • 500 мл
Гель для укладки волосся з довготривалою фіксацією. Не містить спирту. Пройшов випробування у салонах зачісок. Застосування: невелику кількість засобу розтерти між руками та нанести по всій довжині волосся. Надати зачісці бажаної форми та укласти волосся так, як необхідно. Застереження: уникати контакту з очима! Тримати далі від дітей! Зберігання: тримати в сухому приміщенні при темп. від 0°С до 25°С. Склад: вода, ПВП кополімер, гліцерин, карбомер, триетаноламін, запашка, пантенол, бензофенон-4, бензиловий спирт, ППГ-2 метил етер, 2-бромо-2-нітропропан-1,3-діол, іодопропинил бутилкарбамат, гексил циннамал, ліналоол, Cl42090.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
15 грудня, 2017
Отличный гель за доступную цену.
16 березня, 2017
Идеальное сочетание цены и качества, и не сушит волосы. Мои курчавые волосы уложить реально только с помощью стайлинговых средств. Периодически меняю средства, но все равно возвращаюсь к этому гелю.
9 березня, 2017
Проверено временем - супер гель для укладки.Заданный обьем волос держится более 5-ти часов.
6 березня, 2017
С гелем прическа с эффектом мокрых волос получается идеальной, волосы хорошо зафиксированы, рекомендую
4 березня, 2017
Стійкість неймовірна. Волосся тверде як двері )))))))