• Гель для укладки волосся Beauty Formulas Мега сильна фіксація

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 127930 Закінчився
59,75 грн
Купити
  • 500 мл
Гель для укладки волосся з довготривалою фіксаціею волосся. Не містить спирту. Пройшов випробування у салонах зачісок. Застосування: невелику кількість засобу розтерти між руками та нанести по всій довжині волосся. Надати зачісці бажаної форми та укласти волосся так, як необхідно. Застереження: уникати контакту з очима! Тримати далі від дітей! Зберігання: тримати в сухому приміщенні при темп. від 0°С до 25°С. Склад: вода, кополімер, карбомер, триетаноламін, запашка, пантенол, бензофенон-4, бензиловий спирт, метил етер, 2-бром-2-нітропропан-1,3-діол, іодопропініл бутил карбонат, гексил циннамал, ліналоол, Сl47005, Сl42090.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
26 червня, 2017
Гель не подошел,для креативной прически- фиксация слабая.Для мега сильной фиксации -эффекта нет,гель больше подходит,как для нормальной...В остальном не плохой,приятный аромат и плотная консистенция.
18 квітня, 2017
Непогано фіксує, без дуже "зализаного"результату, гарно розділяє кучері. Фіксує на цілий день.
19 березня, 2017
Гарний об"єм, довго тримається)
9 березня, 2017
я перукар, використовую цей гель на роботі, клієнти задоволені. Фіксація укладки впродовж усього дня.
6 березня, 2017
Большой объем отличного геля с хорошей ценой. Укладка хорошо зафиксирована, гель имеет приятный аромат