• Лак для волосся Black Ультрасильної фіксації

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 798460 Закінчився
64,50 грн
  • 75 мл
  • 500 мл
Типи волосся:
Вирішення проблем волосся:
Вікові обмеження:
Цільова аудиторія:
Лак ультра сильної фіксації - підходить для створення сучасних укладок, підтримує форму зачіски, надає блиск і об’єм волоссю після кожного нанесення. Надовго зберігає укладку, забезпечуючи догляд за волоссям при збереженні натурального об’єму. Не залишає слідів на волоссі і може бути легко видалений декількома рухами гребінця.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
14 березня, 2017
Лак понравился. Прическа держится долго и красиво до следующего мытья головы. До этого брала другие бренды и что этот лак хуже или лучше пока не поняла.