• Лак John Frieda Moisture Barrier з захистом від вологи

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 914870 Закінчився
224,00 грн
Купити
  • 250 мл
Типи волосся:
Вікові обмеження:
Цільова аудиторія:
Цей лак наповнений активними фіксуючими компонентами, які зберігають бездоганний вигляд зачіски протягом усього дня, оберігаючи її від впливу вологої погоди і будь-яких атмосферних опадів. Ультрафіолетовий фільтр і багата живильна консистенція лаку надійно захистять вашу бездоганну укладку від будь-яких погодних перепадів, завжди зберігаючи її природну форму і пружність. Спосіб застосування: Тримаючи балон на відстані 20-25 см від волосся, рівномірно розпиліть лак на готову зачіску. Склад: спирт денатурований, бутан, пропан, ізобутан, сополімер октилакриламіда з акрилатами та бутиламіноетил метакрилатом, амінометил пропанол, триетилцитрат, ароматична композиція, ПЕГ/ППГ-14/4 діметикон, пентаеритритил тетракапри-лат/тетракапрат, етилгексил метоксициннамат, вода, кватерній-52, гідролізований кератин, ліналоол, бутилфеніл метилпропіонал, лимонен. Вміст спирту не більше 40%. Застереження: ДУЖЕ ВОГНЕНЕБЕЗПЕЧНО! Балон знаходиться під тиском, берегти від сонячних променів та не піддавати дії температур вищих за 50оС. Не розпилювати на відкрите полум'я або на розпечені предмети. Берегти від джерел спалаху. Не палити під час використання або до повного висихання волосся. Використовувати тільки в приміщеннях, що добре провітрюються. Уникати потрапляння в очі. Якщо це сталося, негайно промити великою кількістю води. Навмисно неправильне використання або вдихання вмісту може спричинити шкоду або може стати фатальним. Зберігати в недоступному для дітей місці. Не проколювати і не запалювати, навіть після використання. Пустий балон підлягає утилізації. Використовувати тільки за призначенням. Країна-виробник: Великобританія.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
7 квітня, 2017
Лак - просто находка! Хорошо держат, волосы не склеивает! Приятный запах. При расчесывании волос нету никакого неприятного или остаточного эффекта!
7 квітня, 2017
Попробовав этот лак, больше не могу использовать какой либо другой! Отлично фиксирует прическу и не склеивает и не утяжеляет.
6 квітня, 2017
Шикарный лак,отлично фиксирует локоны,приятный аромат
14 березня, 2017
Прекрасный лак для волос, для меня очень отличается от других, более мягкий, не такой жесткий, локоны выглядят роскошно, но прическу к вечеру подправлять нужно.
2 березня, 2017
Лак придает объем, при этом нет эффекта клея на голове. Прическа ыыдерживала и высокую влажность и сильный ветер