• Лак Wellaflex Екстарсильна Фіксація

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 333457 Закінчився
72,50 грн
Купити
  • 250 мл
Типи волосся:
Вікові обмеження:
Цільова аудиторія:
Погляньте! Wellа пропонує вам щось особливе - лак для волосся екстрасильної фіксації. Він хороший тим, що діє гранично м'яко, нітрохи не обтяжуючи волосся. При цьому засіб зберігає форму зачіски бездоганною протягом 24-х годин і надійно захищає волосся. Вам обов'язково варто випробувати даний продукт. Ні сильний вітер, ні вологе повітря не зможуть зашкодити красі Вашого волосся завдяки представленому лаку. Він стійко зафіксує кожен волосок, дозволивши вам без праці зробити чудову укладку. Захисна дія цього лаку стає перепоною перед яскравими променями сонця. Засіб вберігає волосся від вигорання і потускнения, нейтралізуючи ультрафіолет. Спосіб застосування: нанесіть необхідну кількість лаку на окремі пасма або на все волосся з відстані 20-30 сантиметрів.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?