• Сухий шампунь Batiste Cherry

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1055185 Закінчився
111,00 грн
Купити
  • 200 мл
Сухий шампунь Batiste Cherry додає волоссю відчуття чистоти та свіжості між регулярним миттям голови. Насичує ваше волосся ароматом стиглої вишні.
Застосування: 
1.Струсіть балон перед використанням, розпиліть вміст на корені волосся на відстані 30см від шкіри голови. 
2.Масажними рухами розподіліть по всій поверхні голови. 
3.Розчешіть волосся та укладіть звичним способом. 
Склад: бутан, ізобутан, пропан, рисовий крохмаль, спирт денатурований,
ароматична композиція, лимонен, ліналоол, гераніол, бензил, бензоат, хлорид дістеардімонію, хлорид цетримонію. Вміст спирту 10%. 
ОБЕРЕЖНО: ВОГНЕНЕБЕЗПЕЧНО. Балон під тиском, при нагріванні може вибухнути.Тримати балон подалі від спеки/іскор/ відкритого полум’я/горячих поверхонь. Не палити під час використання.Не розпилятина відкрите полум’я та інші легкозаймісті джерела. Не проколювати та не запалювати, навіть після використання. Берегти від сонячних променів та не піддавати дії температур вищих за 50°С. Зберігати в недоступному для дітей місті. УВАГА: Не наносити на пошкоджену або подразнену шкіру. Не викорустовувати в інтимних зонах. Використовувати тільки за призначенням.Навмисно неправильне використання шляхом свідомої концентрації та вдихання вмісту може спричинити шкоду здоров’ю або викликати летальний результат. Країна-виробник: Великобританія.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
15 березня, 2018
Необхідна річ для кожної дівчини. За хвилину приводить волосся в порядок.
1 лютого, 2018
В банці залишились якісь горошки, і це після одного використання...
20 грудня, 2017
Обожнюю ці шампунчики))) це одна з найкращих находок) Завжди брала оригінал без запахів....вирішила попробувати цей дуже приємний запах) Дала попробувати друзям і теж всіх на них підсадила)РЕКОМЕНДУЮ
6 жовтня, 2017
Обожаю эти шампуни! Волосы освежают хорошо, незаменимы в поездках, из моих волос вычесывается хорошо и налета не оставляет. Аромат нравится больше, чем у Тропика, на волосах остается долго!
27 липня, 2017
Приятный запах, удобно в поездке и довольно экономно. Приятный запах на волосах остаётся на целый день. Рекомендую