• Поліроль для зубів Pearl Drops Ultimate Whitening

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 280005 Закінчився
129,00 грн
  • 50 мл
Вікові обмеження:
Цільова аудиторія:
Поліроль для зубів Pearl Drops Ultimate Whitening ефективно та безпечно відбілює зуби до 4-х відтінків за 3 тижні. 4D система відбілювання та унікальний порошок прісноводних перлів допомагає зняти плями створює захисний бар'єр для запобігання утворення нових плям. Активний кисень посилює білизну, фторид зміцнює емаль та захищає від карієсу. Клінічно доведено формула делікатна й безпечна для повсякденного використання. Відбілюючий поліроль Pearl Drops Ultimate Whitening ніжний, низькоабразивний, перешкоджає утворенню карієсу, зміцнює емаль, для щоденного використання. Країна-виробник: Великобританія.
Спосіб застосування: нанесіть поліроль на зубну щітку, старанно почистіть зуби. Добре промийте. Використовуйте цей продукт двічі в день протягом трьох тижнів. Не підходить для дітей до 7 років. Оберігати від дітей. Не використовувати після закінчення терміну придатності.
Склад: гідролізат гідрогенізованого крохмалю, вода, гідроокис кремнію, гліцерин, оксид, алюмінію, додецилбензилсульфонат натрію, ПЕГ-12, ароматизатор, трифосфат, пентанатрію, пероксид цинку, целюлоза камедь, фторид натрію, сахарин натрію, перлинні білила, лимонен, барвники СІ 74160, СІ 77891.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
27 січня, 2018
Отбеливает на несколько тонов, но эмаль становится более чувствительной.
5 листопада, 2017
Осталась довольна покупкой. Со своей задачей справился.
19 жовтня, 2017
Хороший поліроль ))показав хороші результати я задоволений.
6 жовтня, 2017
Задоволена результатом, порадив стоматолог, мовляв що це краще і вигідніше.
19 вересня, 2017
Подходит только людям со здоровыми зубами. А таких сейчас мало. Лучше посоветоваться со стоматологом. А так средство классное