• Таблетки для очищення зубних протезів Lacalut dent

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 234757 Закінчився
84,95 грн
Купити
  • 32 шт
Вікові обмеження:
Цільова аудиторія:
Як і вся продукція компанії Lacalut, шипучі таблетки для очищення зубних протезів користуються довірою з боку споживачів і протестовані професійними стоматологами. Завдяки високій якості компонентів, таблетки діють швидко і ефективно, позбавляючи від клопоту, пов'язаних з очищенням протезів вручну. Шипучі таблетки для очищення зубних протезів інтенсивно розчиняються і забарвлюють воду в блакитний колір. Концентровані очищаючі речовини ефективно розчиняють наліт і органічні залишки. Активні окислюючі компоненти вивільняються і дезінфікують протез. Спосіб застосування: очищувальну таблетку разом з протезом слід покласти в стакан з теплою водою. Через 10 хвилин проведених в розчині, протез придбає свіжий і охайний вигляд, а також піддасться повній дезінфекції. Протез можна залишати в очисному розчині на ніч. Перед установкою протеза його необхідно промити в проточній воді.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
8 вересня, 2017
Дедушке такие покупаю. Ему нравится, только сам себе позволить покупать не может. Дорого
19 червня, 2017
якісний та еіективний засіб, рекомендую
4 березня, 2017
ним користувався дідусь мого друга, казав, що засіб надзвичайно ефективний