• Гель для зміцнення зубів R.O.C.S. Medical Minerals з кальцієм, фосфором та магнієм

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 708797 Закінчився
151,00 грн
Купити
  • 40 мл
Формат продукту:
Вікові обмеження:
Унікальний гель для зміцнення зубів R.O.C.S. Medical Minerals є джерелом легкозасвоюваних сполук кальцію, фосфору і магнію. Завдяки спеціальним компонентам тонка невидима плівка гелю затримується на зубах на тривалий час, що забезпечує поступове проникнення активних компонентів в тканини зуба. Безпечний при ковтанні, не має вікових обмежень. Гель для зміцнення зубів R.O.C.S. Medical Minerals високоефективний в профілактиці карієсу, застосовується для усунення естетичних недоліків при флюорозі, ерозіях, інших дефектах. Швидко і надовго знижує підвищену чутливість зубів. Надає виражений блиск зубам і освітлює емаль в середньому на 4,8 тони без використання пероксидних та інших агресивних відбілювальних методик. Ефект досягається шляхом насичення емалі зубів мінералами. Країна виробник: Росія.
Згідно до інструкції.
Склад: aqua, glycerin, xylitol, hydroxyethylcellulose, calcium glycerophosphate, polysorbate-20, aroma, methylparaben, magnesium chloride, hydroxypropyl guar.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
25 січня, 2018
Захисна плівка дійсно присутня. Чи "безпечний при ковтанні" не маю цілковитої впевненості. Але піни багато. Наштовхує на роздуми присутність у складі одного з метилпарабенів - синтетичного консерванту
14 січня, 2018
Пользуюсь по рекомендации стоматолога
26 жовтня, 2017
Гель понравился, пользовалась после ультразвуковой чистки для закрепления результата. Тюбик маленький, но на месяц хватает.
14 вересня, 2017
Быстро убирает чувствительность, укрепляет эмаль, цвет зубов становится белее, насыщеннее что ли... людям с чувствительными зубами нужно проходить минимум 2 курса в год.
6 вересня, 2017
Одного тюбика хватило на месяц. Учтите, что на курс именно лечения-укрепления зубов нужно 3-4 тюбика. 1 тюбик - это просто профилактика. Лучше всего использовать со стоматологической капой.