• Зубна паста Aquafresh Освіжаюча-м'ятна Формула потрійного захисту

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 675771 Закінчився
35,00 грн
  • 125 мл
Формат продукту:
Вікові обмеження:
Цільова аудиторія:
Зубна паста з освіжаюче-м‘ятним смаком допомагає забезпечити захист зубної емалі від негативного впливу цукру, що є в продуктах харчування, завдяки вмісту фтору та за умови чищення зубів двічі на день. Застереження: діти віком до 6 років повинні чистити зуби під наглядом дорослих. Зберігати при температурі до 25 °С, у недоступному для дітей місці. Так само як і з іншими засобами для догляду за ротовою порожниною, у випадку появи подразнення припиніть застосування. Склад: aqua, hydrated silica, sorbitol, glycerin, sodium lauryl sulfate, xanthan gum, aroma, titanium dioxide, peg-6, sodium fluoride, sodium saccharin, carrageenan, limonene, cl 73360, cl 74160, cl 74160. Містить: натрію фторид (1450 ppm фтору). Не використовувати, якщо картонна упаковка розклеєна. Виготовлено у Словацькій Республіці.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
28 лютого, 2018
Хорошо очищает зубы, освежает дыхание, недорогая цена
12 листопада, 2017
Якісна зубна паста, добре освіжає подих.
25 жовтня, 2017
Нормальная паста, по доступной цене, для меня из минусов слишком она ядерная по вкусу ну и жидковатая немного
25 жовтня, 2017
Самая обычная зубная паста. Очень доступная цена
3 жовтня, 2017
Паста хорошая, очищает нормально, надолго освежает полость рта, из недостатков - жидкая консистенция.