• Зубна паста Colgate Потрійна Дія

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 595621 Закінчився
30,80 грн
  • 150 мл
Формат продукту:
Вікові обмеження:
Цільова аудиторія:
Продукт №1 на ринку Зубних паств Україні. Забезпечує максимальний захист від карієсу,допомагає видалити потемніння з поверхні зубів, свіжає подих. Рекомендації щодо застосування: Для миттєвого зниження надмірної чутливості зубів втирайте кінчиком пальця невелику кількість зубної пасти в чутливі ділянки зуба впродовж 1 хвилини. Для тривалого ефекту нанесіть пасту на зубну щітку з м`якою щетиною і переконайтесь, що ви почистили усі чутливі ділянки зубів. Використовуйте двічі на день або дотримуйтесь рекомендації стоматолога. Застереження: Дітям віком до 6 років слід чистити зуби під наглядом дорослих кількістю пасти розміром з горошину. Не ковтати. Якщо є інші джерела, з яких фториди потрапляють до організму, проконсультуйтесь зі стоматологом. Закривайте ковпачок після використання. Cклад: calcium carbonate, water, sorbitol,hydrated silica, sodium lauryl sulfate, sodium monofluorophosphate (1450 ppm f-), flavor, cellulose gum, magnesium aluminum silicate, sodium saccharin, sodium carbonate, benzyl, alcohol, sodium bicarbonate, eugenol, limonene, ci 74260. Маcова доля фториду 0.145% (в перерахунку на f-).

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
12 березня, 2018
За такие гроши, вполне нормальная паста, чистит хорошо, после чистки - ротовая полость имеет приятный запах, на вкус как очень насыщенная мятная жевачка.
22 лютого, 2018
Хорошо очищает зубы, недорогая цена
19 грудня, 2017
Классическая паста,не плохо очищает,для любителей- насыщенного мятного вкуса...
14 грудня, 2017
Паста понравилась. Нареканий нет, очищает зубы хорошо, пенится отлично, имеет приятный освежающий вкус и аромат
2 жовтня, 2017
Хорошая паста, свежее дыхание и защита зубов.