• Зубна паста Colgate Sensitive Pro-Relief

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 690366 Закінчився
59,90 грн
  • 75 мл
Формат продукту:
Вікові обмеження:
Цільова аудиторія:
Ексклюзивна технологія Pro-Argin, яку використовують стоматологи для усунення проблеми чутливості зубів у пацієнтів. Забезпечує і відновлює чутливі ділянки зубів, запобігає повторній появі чутливості зубів, допомагає зміцнити ясна і попередити їх рецесію. Рекомендації щодо застосування: Для миттєвого зниження надмірної чутливості зубів втирайте кінчиком пальця невелику кількість зубної пасти в чутливі ділянки зуба впродовж 1 хвилини. Для тривалого ефекту нанесіть пасту на зубну щітку з м`якою щетиною і переконайтесь, що ви почистили усі чутливі ділянки зубів. Використовуйте двічі на день або дотримуйтесь рекомендації стоматолога. Застереження: Дітям віком до 6 років слід чистити зуби під наглядом дорослих кількістю пасти розміром з горошину. Не ковтати. Якщо є інші джерела, з яких фториди потрапляють до організму, проконсультуйтесь зі стоматологом. Закривайте ковпачок після використання. Склад: calcium carbonate, aqua, sorbitol, arginine, sodium lauryl sulfate, aroma, sodium monofluorophosphate, cellulose gum, sodium bicarbonate, tetrasodium pyrophosphate, sodium saccharin,benzyl alcohol, xanthan gum, limonene, ci 77891. містить монофторофосфат натрію. mасова доля фториду 0,145% (розраховано для f-). Країна-виробник: Польща.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
9 лютого, 2018
По рекомендации стоматолога пользуемся этой пастой. Довольны!
18 жовтня, 2017
Я подсела на эту новую линейку паст. Нравятся абсолютно все! Советую!
25 липня, 2017
З усіх паст для зниження чутливості зубів - це єдина, яка мені реально допомогла. Звертайте увагу на призначення - не очікуйте від неї відбілювання (вона не для цього), а от чутливість усуне миттєво.
13 червня, 2017
Ця паста мене постійно рятує. У мене надзвичайно чутливі та проблемні зуби - і завдяки їй (при регулярному чищенні), вдається цю чутливість уникати. По ціні звичайно задорогувата.
7 березня, 2017
З даною зубною пастою ми зійшлись на ура! Вона не лише чудово очищає зубки та освіжає ротову порожнину, але дійсно знижує чутливість. Користуюсь продуктом багато років і дуже задоволена! Супер!