• Зубна паста Colgate Total Для чутливих зубів

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1072006 Закінчився
28,95 грн
Купити
  • 50 мл
Формат продукту:
Вікові обмеження:
Цільова аудиторія:
Чутливість зубів - проблема поширена. У когось вони реагують на холодне, у когось - на гаряче. Хтось змушений відмовитися від кислого, хтось - від солодкого. Є «щасливчики», для яких актуальні всі згадані проблеми в комплексі. Якщо про це явище ви знаєте не з чуток, вам стане в нагоді зубна паста «Для чутливих зубів» Colgate Total 12 Sensitive. Паста розроблена з урахуванням всіх вимог, які можна пред'явити до гігієнічного засобу для догляду за порожниною рота. За великим рахунком, їх три: здоров'я, відчуття свіжості, відсутність специфічного запаху. На додаток до цієї «обов'язкової програми» Colgate Total 12 Sensitive забезпечує ще один «номер»: вона відчутно та ефективно знижує чутливість зубів. Спеціальна речовина, що міститься в пасті, «закупорює» мікроскопічні канальця, які повідомляють нерву всередині зуба, що до нього торкається подразник. Якість вашого життя значно покращиться - вам більше не доведеться «досліджувати» їжу і напої, виходячи з позиції «як на це відреагують мої зуби». Можна буде дозволити собі улюблені страви, про які колись довелося забути. Спосіб застосування: невелику кількість зубної пасти нанести на зубну щітку. Чистити зуби круговими рухами, одночасно акуратно масажуючи ясна. Порожнину рота прополоскати невеликою кількістю води, затримуючи її на 20-30 секунд.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
14 березня, 2017
Зубная паста не плохая. Приятный запах и вкус, но ощущения свежести хватает не на долго.
10 березня, 2017
Хорошая паста, мягкая, освежающая. Цена средняя, можно брать
6 березня, 2017
не підходить ця фірма зубних паст ніяка
6 березня, 2017
Хорошая зубная паста, очень подходит для чувствительных зубов, прекрасно очищает, освежает, имеет приятный, освежающий аромат.
6 березня, 2017
Colgate Total 12 - отличная паста для своей ценовой категории. Освежает, чистит, чуть даже осветляет после кофеманства)) Для поддержание десен беру другие пасты, а эти - как ежедневный расходник.