• Зубна паста Lacalut Fluor

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 234799 Закінчився
62,95 грн
  • 75 мл
Вікові обмеження:
Цільова аудиторія:
Зубна паста Lacalut fluor - ідеальне рішення для профілактики карієсу зубів. Містить високоактивну комбінацію амінофторид і фториду натрію, які створюють захисний шар на поверхні зубів і прискорюють зміцнення і відновлення пошкодженої емалі. Доведено, що найважливішу роль в розвитку карієсу зубів відіграє особливий штам бактерій - Streptococcus mutans. Хлоргексидин включений до складу пасти для запобігання зростанню каріесогенних бактерій, в т.ч. Streptococcus mutans. Паста має прекрасні очисні властивості, якісно видаляючи зубний наліт і поліруючи зуби.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
15 травня, 2017
Отличная зубная паста. Паста лечебного назначения, поэтому как ежедневную ее использовать нельзя. Отличное сочетание цены и качества.
15 травня, 2017
Качественная зубная паста, но использовать нужно осторожно и по назначению врача - переизбыток фтора для зубной эмали также опасен, как и недостаток.
5 березня, 2017
Мне эту пасту рекомендовал стоматолог еще много лет назад. С тех пор у нас в доме лакалуты не переводятся. Подходит всем!
3 березня, 2017
Отличная паста, на ура справляется со всеми проблемами - очищает, укрепляет и освежает. Пользуюсь ею уже не первый год, очень довольна качеством.
2 березня, 2017
завдяки вмісту фтору паста має безліч корисних властивостей, що допомагають вилікувати захворювання ротової порожнини