• Набір багатофункціональних зубних щіток Beauty Form Active

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 127566 Закінчився
44,95 грн
  • 3 шт
Ефективна зубна щітка середньої жорсткості з м’якими масажуючими ворсинками. Має нековзку ергономічну ручку. Використовуватити тільки за призначенням. Міняйте вашу зубну щітку кожні три місяця. Відвідуйте дантиста кожні шість місяців. Діти до семи років мають чистити зуби під наглядом дорослих. Застереження: тримати далі від дітей! Особливих рекомендацій щодо зберігання немає. Склад: пластик. Виробник: Великобританія. 

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
6 березня, 2018
Хороші щітки. Добре чистять зуби.
5 грудня, 2017
Цена за три щетки очень хорошая. По качеству чистки достаточно хорошо. Но что касается долговечности, то щетки хватает на три недели, так как щетина "отваливается", а резиновые вставки обламываются.
30 листопада, 2017
Замечательные щетки, не жосткие, хорошо чистят и десна не царапают
26 листопада, 2017
Хорошие щетки для всей семьи и по выгодной цене.
29 жовтня, 2017
Хорошие щетки. На семью выгодно брать набором. Особенно при акциях 3 по цена 2.