• Набір зубних щіток для подорожі з футляром Beauty Form Active

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 127573 Закінчився
35,95 грн
  • 2 шт
Зубна щітка середньої жорсткості в гігієнічному футлярі. Ідеально підходить для відпусток та щоденного використання. Використовуватити тільки за призначенням. Міняйте вашу зубну щітку кожні три місяця. Відвідуйте дантиста кожні шість місяців. Діти до семи років мають чистити зуби під наглядом дорослих. Застереження: тримати далі від дітей! Особливих рекомендацій щодо зберігання немає. Склад: пластик. Виробник: Великобританія. 

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
23 січня, 2018
Очень удобный набор, чтобы взять с собой.
20 січня, 2018
Отличный вариант для поездок-удобно и качество щеток неплохое.
20 січня, 2018
Вигідна ціна купляю часто
15 грудня, 2017
Оптимальный вариант щеток в дорогу. Рекомендую.
4 грудня, 2017
зручні у використанні, футляри щільно прилегають до щіток