• Щітка зубна Aquafresh In-Between Clean, medium

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 838178 Закінчився
54,90 грн
  • 3 шт
Вікові обмеження:
Цільова аудиторія:
Допомагає краще очистити міжзубні проміжки завдяки щетинкам різної довжини з закругленими кінчиками. Завдяки системі Flex та рухомій частині чистячої головки, допомагає контролювати тиск під час чищення, допомагає видаляти наліт та делікатна до ясен. Застереження: При надмірному натисканні головка зубнох щітки може відламатись. Дітям до 6 років чистити зуби під наглядом дорослих. Не можна жувати щетинки зубної щітки або зубну щітку. Рекомендовано міняти зубну щітку кожні три місяці. Країна-виробник: Німеччина.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?