• Зубна щітка Aquafresh Clean & Flex, medium

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 108981 Закінчився
19,95 грн
  • 1 шт
Вікові обмеження:
Цільова аудиторія:
Допомагає видаляти зубний наліт, не пошкоджуючи емаль та ясна завдяки щетинкам однакової довжини з закругленими кінчиками. Завдяки системі Flex допомагає контролювати тиск під час чищення, допомагає видаляти наліт та делікатна до ясен, Представлена у варіанті з щетинками середньої жорсткості (medium). Застереження: При надмірному натисканні головка зубнох щітки може відламатись. Дітям до 6 років чистити зуби під наглядом дорослих. Не можна жувати щетинки зубної щітки або зубну щітку. Рекомендовано міняти зубну щітку кожні три місяці. Країна-виробник: Німеччина.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
3 березня, 2018
хороша зубна щітка м'ягко чистить
3 березня, 2018
Дуже хороша зубна щітка м'ягко чистить і нецарапає ясна)))
29 січня, 2018
Довольно неплохая, самая обычная щетка, по очень бюджетной цене. Пользоваться удобно,очищает хорошо, десна практически не травмирует, менять не жалко, на переменку устраивает.
19 жовтня, 2017
Самая простая щётка без всяких наворотов) На любителя
31 травня, 2017
Чудова якість, за доступною ціною. Маю чутливі ясна. Раніше користувалась зубними щітками більш дорогого сегменту, вирішила спробувати щось економніше і не прогадала.