• Зубна щітка Colgate 360 Деревне вугілля

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 976911 Закінчився
83,90 грн
  • 1 шт
Вікові обмеження:
Цільова аудиторія:
Щетинки містять деревне вугілля, для кращої чистоти та здоров’я всієї ротової порожнини. Подушечка для чистки язика та внутрішньої поверхності щік забезпечить повноцінне очищення ротової порожнини. Рекомендації до застосування: стоматологи та гігієністи рекомендують змінювати зубну щітку раз на 3 місяці. Країна-виробник: Китай.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
29 жовтня, 2017
Зубная щетка деликатно очищает десна, не травмирует их, щетинки тоньше, чем в обычных щетках, в целом, мне понравилась.
27 жовтня, 2017
Щеточка хорошо подошла для чувствительных зубов и десен. Она тоньше и меньше,чем стандартные зубные щетки, но очищает мягко и довольно неплохо, хотя из-за размера затрачиваешь больше времени.
24 жовтня, 2017
Часто покупаю такую зубную щетку. Мне нравится хорошее качество. Сейчас акция, рекомендую!
24 жовтня, 2017
Очень хорошая качественная зубная щетка!
23 жовтня, 2017
Щітка цікава, але мені не дуже сподобалася - щетинки тонкіші, ніж у "звичайних" щіток, тому проникають у важкодоступні місця, але через це три місяці використання вона не витримує (місяць максимум).