• Зубна щітка Prokudent Med Ix Control Medium

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 766267 Закінчився
24,50 грн
  • 1 шт
Зубна щітка з діагональними ворсинками очищає важкодоступні місця між зубами і м’яко масажує ясна. Легко чистить внутрішню сторону зубів і важкодоступні корінні зуби. Нековзку ручку ергономічної форми легко тримати у руці, що забезпечує надійний рух зубної щітки. Склад: пластик, нейлон. Зберігання: тримати в сухому прохолодному місці, не піддавати дії прямого сонячного проміння. Застереження: діти до 3-х років мають чистити зуби під наглядом дорослих. Країна-виробник: Німеччина

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
6 березня, 2018
Хороша щітка добре чистить нецарапає емаль неподразнює ясна))))раджу всім
3 березня, 2018
м'ягко чистить і нецарапає ясна
25 листопада, 2017
Отличная зубная щетка мягко чистит и не царапает десна.
19 жовтня, 2017
Очень нежно очищает зубы. Цена очень радует, как и качество самой щётки
28 вересня, 2017
Зубна щітка хороша, достатньо м"яка, зручна і ціна нормальна.