• Зубна щітка Reach Stay White жорстка

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 287383 Закінчився
66,65 грн
  • 1 шт
Вікові обмеження:
Цільова аудиторія:
Спеціальна запатентована поверхня (Micro Scrubbers TM) на зворотному боці головки щітки, видаляє наліт і відбілює зуби. Головка щітки розміщена під кутом 30 0 до ручки, що дозволяє ефективно очищувати важкодоступні місця, звужений кінчик голівки проникає у віддалені поверхні зубів, які найчастіше пошкоджуються карієсом, різнорівнева щетина поникає у міжзубні простори, ефективно їх очищуючи, зручна форма ручки та резинова вставка забезпечують контроль над чищенням, кожна щетинка відполірована лазером задля уникнення пошкоджень зубної емалі та ясен. Країна-виробник: Таїланд.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
6 березня, 2018
добре чистить раджу
3 березня, 2018
Дуже хороша зубна щітка м'ягко чистить і нецарапає ясна)))
11 листопада, 2017
Наконец стоматолог может быть доволен - купила жесткую щетку ) После периода привыкания она очень даже мне понравилась. Деснам не больно. Наоборот, они так укрепляются. Не кровоточат. Я довольна!
21 серпня, 2017
Щётка и щётка ничего особенного, удобная ручка, не скользящая, но своих денег не стоит
14 серпня, 2017
Гарна фірма Reach, зручна щітка, але все ж краще брати не жорстку, а середньої жорсткості