• Зубна щітка Sensodyne Експерт м’яка

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 911832 Закінчився
65,95 грн
  • 1 шт
Вікові обмеження:
Цільова аудиторія:
Зубна щітка створена для людей з чутливими зубами. Закруглені кінчики щетинок запобігають травмуванню ясен та адаптуються до чутливих ділянок зубів на рівні лінії ясен. Маленький розмір та куполоподібна форма чистячої голівки дозволяють ефективно очистити зуби та видалити зубний наліт навіть в важкодоступних місцях. Матеріал, з якого зроблена ручка дозволяє надійно фіксувати зубну щітку в руці і контролювати процес чищення зубів. Країна-виробник: Китай.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
6 березня, 2018
Хороша щітка добре чистить нецарапає емаль
26 вересня, 2017
Очень качественная мягкая щётка. Взял сразу 3 штуки
9 вересня, 2017
Дуже м"яка, підходить для ясен, котрі схильні до кровотеч та ніжної емалі зубів.
2 липня, 2017
Для чувствительных зубов отличная щетка.
30 червня, 2017
Улюблена зубна щітка♥.Не травмує ясна,прекрасно чистить,невеликих розмірів,ціна відповідає якості.