• Зубні щітки Wave Action Medium

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 964801 Закінчився
44,95 грн
  • 3 шт
Особливо вигідна сімейна пропозиція. Ефективна зубна щітка середньої жорсткості з м’якими масажуючими ворсинками. Має нековзку ергономічну ручку та особливо зручну форму. Рекомендації щодо застосування: використовуватити тільки за призначенням. Міняйте вашу зубну щітку кожні три місяця. Відвідуйте дантиста кожні шість місяців. Діти до семи років мають чистити зуби під наглядом дорослих. Застереження: тримати далі від дітей! Особливих рекомендацій щодо зберігання немає. Склад: пластик. Виробник: Великобританія. 

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
27 жовтня, 2017
Щітки дуже якісні і за ціною вигідні.
13 травня, 2017
Щетка очень понравилась! Хорошо все вычищает, ручка удобная, длинная, легкая. Щетина не жесткая, но в то же время хорошо чистит.
10 квітня, 2017
Экономное предложение для всей семьи. Щетки средней жесткости, удобные. Единственный нюанс - щетки быстро изнашиваются и менять необходимо чаще, чем 1 раз в три месяца.
4 квітня, 2017
От щетки ожидала большего, ничего особенного, слишком мягкая, чистит так себе.
4 березня, 2017
Надзвичайно простий варіант. такі добре для гостей купляти. що у вас залишаться ночувати