• Накладні вії для очей RdL Young Hypnotic look

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1018813 Закінчився
59,00 грн
Купити
  • 1 шт
Цільова аудиторія:
Погляд, перед яким не можна встояти! Застосування: ретельно очистити зону навколо очей. Нанести клей тонкою смужкою на основу штучних вій, дати трохи підсохнути, акуратно притиснути штучні вії по лінії росту натуральних вій. Для ідеального переходу використовуйте рідку підводку та туш. При обережному застосуванні вії можуть використовуватись повторно до 6 разів. Зберігайте вії в оригінальній упаковці. Застереження: не підходять для тих, хто носить контактні лінзи, або має алергію на латекс. Тримати у недоступному для дітей місці. Користуйтесь тільки клеєм, що йде у комплекті. Уникати прямого контакту з очима. Склад: латекс, акрилат кополімер, вода, оксид заліза, бронопол, метилхлорізотіазолінон, метилізотіазолінон, бензиловий спирт, бензил, бензоат, цитронелол, гексил циннамал, бутилфеніл метилпропіонал, лимонен, ліналоол, альфа-ізометил іонон. Країна-виробник: Німеччина.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
18 лютого, 2018
дуже штучно виглядають(
28 січня, 2018
Классные, легко клеить, надёжно держатся,. На фотосессию то что нужно!
23 грудня, 2017
Отличный вариант для вечеринки, для каждодневного макияжа очень вычурно.
5 жовтня, 2017
Вії дуже штучно виглядають
7 вересня, 2017
хороший товар за свої гроші.рекомендую