• Пензлик Watsons заокруглений

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1062367 Закінчився
59,50 грн
Купити
  • 1 шт
Цільова аудиторія:
Пензлик заокруглений незамінний для змішування консилерів та змішування кольорів при нанесенні тіней для вій. Тональні, коректуючі засоби і тіні зручніше наносити за допомогою пензлика, особливо якщо шкіра проблемна, оскільки при цьому способі нанесення не відбувається контакту шкіри обличчя з руками. До того ж макіяж виглядає більш акуратно і природно, аніж при нанесенні пальцями. Застереження: зберігати в сухому прохолодному місці, далі від дітей. Країна-виробник: Китай.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
9 лютого, 2018
Корисна річ у косметичці. Рекомендую.
6 грудня, 2017
Хорошая кисточка с искусственным ворсом, прекрасно моется. Очень мягкая, небольшой размер позволяет наносить с её помощью консилер под глаза и корректор на проблемные зоны. Цена высоковата.
18 серпня, 2017
Хороший
18 серпня, 2017
Хороший
18 серпня, 2017
Хороший