• Блиск для губ з 3D ефектом Vivienne Sabo Brillance Hypnotique

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1039491 Закінчився
62,30 грн  89,00 грн
0
Формат продукту:
Цільова аудиторія:
Класифікація:
Розкішний ягідний колір та максимальне сяяння губ з 3D ефектом. Блиски з великою кількістю мерехтливих часточок мають аплікатор-пензлик, а з меншою кількістю мерехтливих часточок - аплікатор-спонж. Склад: полібутен, рідкий парафін, гідрований полідецен, етилен/пропілен сополімер, диметил сильват кремнію, ліналоол, гераніол, лімонен. Не містить шкідливих для здоров‘я речовин. Не використовувати після закінчення терміну придатності. Зберігати при температурі від +5 до +25 С, уникаючи впливу сонячного проміння. Країна виробник: Франція.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
14 лютого, 2018
Цей блиск перевершив мої сподівання - взяла його, бо не знайшла потрібний відтінок інших марок, але він підійшов ідеально. Не розтікається, тримається як для блиску досить довго, виглядає відмінно.
8 лютого, 2018
Гарний блиск.
3 грудня, 2017
Очень мне понравился блеск, губы получаются такие привлекательные с ним. Не растекается, не сушит губы.
17 вересня, 2017
Очень красиво блестит на губах, увлажняет. Со временем когда блеск впитается или сотрется во время еды блестки останутся на губах.
10 вересня, 2017
Цвет полупрозрачный с перламутром. Смотрится красиво