• Блиск для губ зволожуючий Bourjois Sweet Kiss

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1004253 Закінчився
139,00 грн
0
Формат продукту:
Цільова аудиторія:
Класифікація:
Легка формула блиску легко наноситься та розподіляється, створюючи на губах глянцевий напівпрозорий відтінок та відчуття комфорту на губах протягом дня. Не містить шкідливих для здоров‘я речовин. Для зовнішнього використання. Не використовувати після закінчення терміну придатності. Зберігати при температурі від +5 до +25С, уникаючи впливу сонячного проміння. Країна виробник: Франція.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
27 грудня, 2017
Блеск не произвел супер впечатления. Плюсы: нет липкого эффекта, хорошо ложится. Минусы: запах не очень, жидковатая консистенция. Не считаю минусом, но мне не понравилась кисточка. Ожидала большего.
4 грудня, 2017
Блеск прекрасно ложится на губы, приятно пахнет, не растекается и дарит роскошное сияние.
12 листопада, 2017
Хороший блеск. Оттенки на любой вкус
9 вересня, 2017
Очень качественный блеск с насыщенным цветом. Стоит своих денег на все 100%
25 липня, 2017
Приятный запах, хорошо ложится