• Олівець для губ Color Me сатиновий

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 850806 Закінчився
76,30 грн  109,00 грн
0
Формат продукту:
Класифікація:
Олівець для губ Luxurious Satin Lipliner від фірми Color Me - приємна і несподівана новинка. Завдяки силіконовій основі він м'яко і рівно лягає по лінії губ. Надійна консистенція подбає про те, щоб олівець не розпливався, не розмазувався і не залишав слідів на вашому одязі. Важливою особливістю олівця для губ Luxurious Satin Lipliner є те, що він створений з сатинової породи дерева. Це дозволяє більш економно використовувати косметичний засіб, адже матеріал підточується досить легко. Оберігати від ударів. Не використовувати за межами терміну придатності. Не містить ГМО і шкідливих для здоров'я речовин. Для зовнішнього використання. Країна-виробник: Німеччина.
Склад: демінералізована вода, віск рослинний, фільтри UVA, UVB, протеїни шовку.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
15 червня, 2017
Обычный карандаш, разве что цена серьезная для масс-маркета.
26 травня, 2017
з ним легко навести контур, не розтікається
23 травня, 2017
непоганий