• Олівець для губ P2 Velvet Blur

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1111493 Закінчився
169,00 грн
0
Формат продукту:
Класифікація:
Якщо ви хочете створити чудовий яскравий макіяж, тоді вашим незамінним косметичним супутником має стати чудовий олівець для губ Velvet Blur від бренду Р2. За допомогою олівця для губ P2 Velvet Blur можна не тільки створити чіткий і бездоганний контур губ, але і зробити колір помади більш яскравим, насиченим і, звичайно ж, стійким. Застереження: для зовнішнього використання. Не використовувати після закінчення терміну придатності. Зберігати при температурі від +5°С до +25°С у сухому місці. Країна-виробник: Італія.
Нанесіть олівець по контуру губ, розтушуйте, якщо необхідно, за допомогою пензлика. Для більшої стійкості та інтенсивності кольору нанесіть олівець на всю поверхню губ.
Склад: диметикон, синтетичний віск, октилдодеканол, тріметілсілоксісілікат, дикальцій фосфат, гідрірований стирол/ метилстирол/ інде сополімер, СІ15850, фенилпропилдіметилсилоксісилікат, НDI/ триметилпропан гексиллактон кросполімер, каприліл триметікон, канделіський віск, діпентаерітрітил пентаізононаноат, дістеардімоніум гекторит, поліметилсілсесквуоксан, поліетилен, пропіленкарбонат, полігідроксістеарінова кислота, силикагели, токоферол, лецитин, пентаерітріта теттра-ді-трет-бутиловий гідроксігідроціннамат, аскорбілпальмітат, гліцерилстеарат, гліцерилолеат, лимонна кислота, СІ 77891.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?