• Базове покриття для манікюру P2 Long Lasting Base Coat

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1069262 Закінчився
79,00 грн
Купити
  • 10 мл
Цільова аудиторія:
Довготривале базове покриття, яке покращує довговічність кольорового лаку. Є ідеальною базою для нанесення кольорових покриттів. Підходить для всіх типів нігтів. Склад: етил ацетат, бутил ацетат, нітроцеллюлоза, адипінова кислота /неопентил гліколь/тримеллітик ангідрид сополімер, ацетил трибутил цитрат, ізопропиловий сприт, цукроза ацетат ізобутират, Н-бутиловий спирт, етокрилен, алюміна, денатурований спирт (0.1%об.), перфлюородекалін, гексанал, андециленал, діметикон, триметилсилоксисилікат,ацетил цистеін, ацетил метіоні, фосфоліпіди, гліцинова соєва олія, гліколіпіди, гліцинія соя стерин, CI60725. Для зовнішнього використання. Зберігати при температурі від +5 до +25°C у сухому місці. Країна-виробник: Австрія.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
20 травня, 2017
для стійкості кольору поверх наношу базу