• Гель для видалення кутікули P2 Cuticle Remover Gel

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1068856 Закінчився
79,00 грн
Купити
  • 10 мл
Цільова аудиторія:
Cuticle Remover Gel - швидкодіючий гель, який ефективно бореться з кутикулою. Зручний та практичний аплікатор ідеально підходить для швидкого нанесення. Підходить для всіх типів нігтів як на руках, так і на ногах. Підходить для чоловіків. Застереження: містить лужні сполуки. Уникати контакту з очима. Ризик сліпоти. Тримати подалі від дітей. Ретельно вимити руки після використання. Склад: вода, гліцерин, гідроокис калію, карбомер, ундециленат, гексанал. Для зовнішнього використання. Зберігати при температурі від +5 до +25°C у сухому місці. Країна-виробник: Австрія.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?