• Гель-зміцнювач для нігтів P2 Calcium Gel

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1068646 Закінчився
55,30 грн  79,00 грн
Бути в курсі, коли надійде
  • 10 мл
Цільова аудиторія:
Даний продукт являє собою відновлювальний, збагачений кальцієм гель для тендітних і чутливих нігтів. Він захищає нігті від розколювання і може бути використаний в якості базового шару. Підходить для всіх типів нігтів. Склад: бутил ацетат, етил ацетат, нітроцеллюлоза, адипінова кислота /неопентин гліколь/тримеллітик ангидрід сополімер, ацетил трибутил цитрат, ізопропиловий спирт, стералконіум бентоніт, акрилат сополімер, цукроза ацетат ізобутират, етикрилен, силіка, перфлюородекалін, спирт денатурований (0.1%об.), триметилпентанедиїл дібензоат, діметикон, CI77891, полівініл бутирал, триметилсілоксисилікат, CI19140, олія ослинника дворічного, пантотенат кальцію, CI77510, пантенол. Для зовнішнього використання. Зберігати при температурі від +5 до +25°C у сухому місці. Країна-виробник: Австрія.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
18 лютого, 2018
Класний гель, добре насичує кальцієм та зміцнює нігті. Після не довгого періоду часу застосування цього засобу нігті виглядають більш міцними та здоровими.