• Лак Bourjois La Laque для нігтів

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1020353 Закінчився
99,00 грн
0
Цільова аудиторія:
Формула, насичена яскравим лаковим пігментом, максимально передає насичений колір і глянцеве сяяння лаку. Зручний панорамний пензлик забезпечує покриття нігтьової пластини в одне нанесення. Застосування: нанести пензликом на нігті. Не містить шкідливих для здоров‘я речовин. Для зовнішнього використання. Не використовувати після закінчення терміну придатності. Зберігати при температурі від +5 до +25С, уникаючи впливу сонячного проміння. Країна виробник: Франція.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
24 вересня, 2017
Стойкий, красиво блестит, хоть и коротенькая, но удобная аккуратная кисть, не полосит при нанесении.
22 вересня, 2017
Классные лаки с удобной кисточкой! Стойкость отличная!
14 вересня, 2017
Один из лучших лаков. Долго держится, наносится ровно, не полосит.
9 вересня, 2017
Супер лак, держится долго!
17 серпня, 2017
Проверенаая марка и шикарные оттенки) Советую купить)