• Лак для нігтів M.A.G. NEW Nail Polish

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 904636 Закінчився
5,56 грн  7,95 грн
0
Вікові обмеження:
Цільова аудиторія:
Лак для нігтів легко та рівномірно наноситься. Бажаний колір досягається після нанесення одного шару лаку. Для надання натурального (природнього) кольору та блиску нігтям на руках та ногах. Застосування: нанести рівномірним шаром на нігтьову пластину. При необхідності нанести другий шар. Склад: бутилацетат, етилацетат, нитроцеллюлоза, ацетил трібутілцітрат,діпіновая кислота/неопентілгліколь/трімеллітовий ангідрид, сополімер ангідриду, ізопропіловий спирт,стеаралконіум бентоніт, акрилати, сополімер стирол / акрилати сополимера, н-бутиловий спирт, діоксид кремнію, бензофенон-1, діацетоновий спирт, тріметілпентанеділ дібензоата. Країна-виробник: Україна.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
19 лютого, 2018
Оттенки с перламутром,что интересно,держатся дольше.взяла 31-ый - долго держался, а вот сейчас коричневый 004-ый - так отслаиваются кончики ногтей уже на следующий день.
14 лютого, 2018
Лак стійкий, рівномірно наноситься. Маленький об’єм флакончика і невисока ціна дозволяють експериментувати з відтінками.
3 лютого, 2018
Отличный лак. Купила тон 13, в 2 слоя получается очень насыщенный темно-вишневый оттенок. Стойкость около 3-х дней, но это если сверху нанести покрытие. Ногтевую пластину не окрашивает. Рекомендую!
28 грудня, 2017
Стійкий, добре тримається на нігтях, не полосить, гарно блищить при нанесенні.
18 грудня, 2017
гарна палітра цього лаку, лак- одноденка)