• Лак для нігтів M.A.G. Professional

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 881333 Закінчився
29,95 грн
0
Вікові обмеження:
Цільова аудиторія:
Лак для надання стійкого кольору та блиску нігтям на руках та ногах, чудово моделює природну форму нігтя, надає ультра-блискучого інтенсивного кольору, а при нанесенні другим шаром - фантастичний об’єм. Застосування: нанести рівномірним шаром на нігтьову пластину. При необхідності нанести другий шар. Склад: бутилацетат, етилацетат, нитроцеллюлоза, ацетил трібутілцітрат,діпіновая кислота / неопентілгліколь / трімеллітовий ангідрид, сополімер ангідриду, ізопропіловий спирт,стеаралконіум бентоніт, акрилати, сополімер стирол / акрилати сополимера, н-бутиловий спирт, діоксид кремнію, бензофенон-1, діацетоновий спирт, тріметілпентанеділ дібензоата. Країна-виробник: Україна.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
2 лютого, 2018
Неплохой лак, широкая кисть. Держится пару дней.
9 січня, 2018
Нормально держится, неплохо наносится.
8 січня, 2018
лак не очень, на второй день слазит
15 листопада, 2017
Гарний вибір, тримається 2-3 дні, виблискує. Достатній вибір кольорів.
9 листопада, 2017
Большая цветовая гамма, сам лак довольно стойкий и выглядит красиво на ногтях.