• Лак для нігтів RdL Young Сracking nails

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1018540 Закінчився
22,95 грн
0
Цільова аудиторія:
Лак-кракелюр - це справжня знахідка для кожної дівчини! По мірі висихання лаку з'являються тріщинки різної довжини і вигину, які ніколи не повторюються однаково. В результаті кожен ніготь має індивідуальний малюнок. Склад: бутил ацетат, етил ацетат, нітроцелюлоза, силікат кремнію, ізопропіловий спирт, Cl77000, кремній, Cl77491, Cl77891, стеаралконіум бентоніт. Зберігати у місці, недоступному для дітей, уникати потрапляння прямих сонячних променів. Країна-виробник: Німеччина.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
28 листопада, 2017
Пару років тому у кожної дівчини був цей манікюр,лише відрізнявся кольором!Зараз для нігтів рук є безмежна кількість нереальних ідей,які всі спробувати нема часу)Використовую для нігтів на ногах іноді
28 листопада, 2017
Чорний лак такого типу найкраще підійде до більшості ін.світлих і яскравих кольорів!На перший погляд виглядає наче неохайний манікір,що почав злазити з нігтів.Та,коли придивитися-побачиш неповторність
27 листопада, 2017
Стильний кракелюр. Виглядає дорого та вишукано
18 жовтня, 2017
Лак красиво трескается, образуя интересные рисунки на ногтях. У меня на ногтях держится долго, при условии, что сверху покрывается закрепителем.
23 вересня, 2017
Гарно лягає, швидко сохне, розтріскується стильними "крокодилячими" візерунками, гарно йде під білий лак.