• Основа + закріплювач для нігтів MAG

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1063690 Закінчився
10,95 грн
Купити
  • 6 мл
Цільова аудиторія:
Лак-основа + закріплювач для нігтів захищає від УФ-променів, зберігає від пошкоджень, продовжує стійкість, підсилює блиск. Застереження: зберігати в сухому прохолодному місці при температурі від +5°С до +25°С. Захищати від дії прямого сонячного проміння. Зберігати в недоступному для дітей місці. Використовувати за призначенням. Склад: бутилацетат, етилацетат, нітроцелюлоза, адипінова кислота / неопентил гліколь / триметиловий сополімер ангідридуб ацетил трибутил цитрат, ізопропіловий спирт, бензофенон, триметилпентанеділ дібензоат, полівініл бутирал, фіолетовий 2 (СІ 60725). Країна-виробник: Україна.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?