• Покриття-зміцнювач для нігтів P2 Ultra Strong Nail Hardener

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1070123 Закінчився
79,00 грн
Купити
  • 10 мл
Цільова аудиторія:
Ефективно зміцнює нігті, що дозволяє їм рости помітно сильнішими, залишаючись при цьому вкритими глянсовим покриттям на натуральний ніготь. Може бути використаний в якості базового шару. Не містить формальдегід. Особливо підходить для м'яких, тонких, ламких нігтів. Склад: бутил ацетат, етил ацетат, нітроцеллюлоза, ізопропиловий спирт, адипінова кислота /неопентил гліколь/трімеллітік ангідрид сополімер, ацетил трибутил цитрат, силіка, Н-бутиловий спирт, стирен/акрилат сополімер, етокрилен, гексанал, андециленал, CI77891 (нано), діметил оксобензо діоксасілан, ацетил метіонін, CI60725, CI47000. Для зовнішнього використання. Зберігати при температурі від +5 до +25°C у сухому місці. Країна-виробник: Австрія.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
19 липня, 2017
Я тоже пока не поняла как применятьЖдет своего часа.
14 липня, 2017
А почему у Вас разные инструкции? Заказывала через интернет и на самом средстве написано, что содержит формальдегид, а на сайте указано, что нет.И почему нельзя наносить на сухие ногти, подскажите?
25 лютого, 2017
зміцнює нігті,ефективний засіб.