• Розріджувач для лаку M.A.G.NEW

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1028074 Закінчився
19,95 грн
Купити
  • 12 г
Вікові обмеження:
Цільова аудиторія:
Засіб призначений для швидкого відновлення первинної консистенції загуслого лаку для нігтів.Після застосування засобу, властивості лаку та колір зберігаються. Для швидкого відновлення первинної консістенції загуслого лаку для нігтів. Спосіб застосування: додайте 3-5 крапель на флакон, збовтайте. Склад: бутилацетат, етилацетат, ізопропіловий спирт. Країна-виробник: Україна.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
19 листопада, 2017
По суті цей засіб має схожі зі звичайним лаком для нігтів складові!Цікаво,а в такому випадку,роздріджувач для лаку сам не загускає і не засихає?Якщо є велика колекція лаків,то вам просто це необхідно
19 листопада, 2017
От у мене часто так буває!Надибаю якусь класну акцію,затарюся супер-мега-різноманітними кольорами так,що впродовж місяця щодня можна фарбувати нігті в новий колірА улюблений засихає в непідходящий час
7 листопада, 2017
Советую купить, очень удобно)
28 серпня, 2017
хорошее средство, помогает для разбавления загустевших лаков, советую
11 серпня, 2017
Купила сейчас со скидкой и всем советую. Нужное средство!