• Сатиновий лак-покриття M.A.G. MATTE TOP COAT

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1058790 Закінчився
19,95 грн
Купити
  • 12 г
Вікові обмеження:
Цільова аудиторія:
Сатиновий лак-покриття створює натуральний матовий або оксамитовий ефект нігтів на ваших ручках та ніжках. Лак має дуже легку текстуру та рівномірно наноситься, бажаний ефект досягається після нанесення одного шару лаку. Застосування: нанести лак на усю поверхню або на край нігтя, як при "французькому" манікюрі, при необхідності нанести другий шар. Склад: бутилацетат, етилацетат, нитроцеллюлоза, ацетил трібутілцітрат,діпіновая кислота/неопентілгліколь/трімеллітовий ангідрид, сополімер ангідриду, ізопропіловий спирт,стеаралконіум бентоніт, акрилати, сополімер стирол/акрилати сополимера, н-бутиловий спирт, діоксид кремнію, бензофенон-1, діацетоновий спирт, тріметілпентанеділ дібензоата. Застереження: тільки для зовнішнього застосування. Країна-виробник: Україна.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
8 листопада, 2017
Хороший лак, держится несколько дней, равномерно наносится. Рекомендую.
19 жовтня, 2017
Прекрасный товар, особенно учитывая стоимость, рекомендую
24 вересня, 2017
хороший товар за свої гроші.рекомендую
22 вересня, 2017
Лак непоганий тримається довго))))
14 вересня, 2017
хороший товар за свої гроші.рекомендую