• Серветки M.A.G. Для зняття лаку з нігтів

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 908801 Закінчився
15,00 грн
Купити
  • 32 шт
Вікові обмеження:
Цільова аудиторія:
Серветки для зняття лаку зручні у використанні і можуть використовуватись у будь-якому місці. Особливо зручні під час подорожі та коли немає можливості скористатися рідиною для зняття лаку. Мають приємний запах, не містять ацетону. Спосіб застосування: взяти вологу серветку та видалити лак з поверхні нігтів. Перед нанесенням лаку вимити та висушити руки. Склад: бавовна, пропілен карбонат, пропілен гліколь, вода, гліцерин, вітамін Е, Д-пантенол. Країна-виробник: Україна.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
3 лютого, 2018
Зручні у використанні, не потрібно турбуватися, що під час подорожі перевернеться та проллється засіб. Не мають неприємного запаху, тому сміливо можна експериментувати і на роботі.
5 січня, 2018
Вистачає ненадовго, але зручний у використанні. Плюс в тому , що немає такого різкого запаху
21 грудня, 2017
Зручний та компактний у користуванні (відпустка, відрядження), хороший засіб.
20 грудня, 2017
Очень удобны в перевозке и использовании.Главный плюс - не имеют запаха при удалении лака, как обычная жидкость для снятия лака.
19 грудня, 2017
Можно снять и без помощи этих салфеток. Но если есть желание, можно попробовать.