• Швидковисихаючий закріплювач MAG

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1063662 Закінчився
10,95 грн
Купити
  • 6 мл
Цільова аудиторія:
Швидковисихаючий закріплювач для манікюру скорочує час висихання лаку на 25% та додає додаткової стійкості. Застереження: зберігати в сухому прохолодному місці при температурі від 5°С до +25°С, подалі від дітей. Захищати від прямого сонячного проміння. Склад: етилацетат, ацебутират целюлози, ізопропиловий спирт, ацетил трибутил цитрат, адипінова кислота / неопентил гліколь / триметиловий сополімер ангідриду, сополімери акрилатів, бензофенон, триметиллентанеділ дібензоат, Н-бутиловий спирт, фіолетовий 2 (СІ 60725). Країна-виробник: Україна.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
16 грудня, 2017
помогает быстрее затвердеть лаку, хотя формат спрея предпочтителен, но таким тоже можно пользоваться.
23 вересня, 2017
Закріплювач допомагає швидчому висиханню лаку, та ще й закріплює лак. Лак тримається на нігтях набагато довше.
6 вересня, 2017
Непогана якість як на таку ціну.
3 серпня, 2017
Не плохой закрепитель,продлевает стойкость маникюра,доступный в цене...
7 травня, 2017
допомагає зробити ідеальний манікюр