• Спрей експрес-сушка для лаку P2 Quick Dry Spray

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1069668 Закінчився
79,00 грн
Купити
  • 10 мл
Цільова аудиторія:
Цей продукт завдяки спеціально розробленій формулі сприяє більш швидкому висиханню лаку для нігтів, забезпечуючи при цьому додатковий блиск. Підходить для всіх типів нігтів. Застереження: вогненебезпечно. Тримати подалі від дітей. Тримати подалі від джерел займання та тепла. Утилізувати лише порожню пляшку. Склад: дісілоксан, C7-8 ізопарафін, етил гексил палмітат. Для зовнішнього використання. Зберігати при температурі від +5 до +25°C у сухому місці. Країна-виробник: Австрія.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
6 вересня, 2017
Дуже корисний засіб, його головна перевага, що він у вигляді спрею. Це набагато зручніше, ніж після покриття нігтів лаком ще й так само наносити сушку - за час, витрачений на це, лак і так би висох.
13 червня, 2017
допомагає щоб скоро висох лак. дуже зручно