• Вирівнююче покриття для нігтів DIVA з блиском

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 893338 Закінчився
20,96 грн  29,95 грн
Бути в курсі, коли надійде
  • 12 г
Цільова аудиторія:
Базова основа Diva прекрасно вирівнює поверхню нігтя перед нанесенням кольорового лаку. Покриття заповнить всі нерівності, тріщини та надасть вашим нігтям гарний блиск. Спосіб використання: нанести один або два шари на чисту і суху поверхню нігтьової пластини. Може бути використано як базове покриття і як самостійний засіб. Склад: вода, гліцерин, карбомер, гідроксид калію, сорбат калію, натуральний барвник, парфумована композиція, тозиламідепоксидна смола, ацетил трибутил цитрат, ізопропиловий спирт, бензофенон-1, ліноленова кислота, кремній, комплекс вітамінів, паноттенат кальцію. Тільки для зовнішнього застосування. Країна-виробник: Україна.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
12 червня, 2017
неплохой,значительно улучшает вид ногтя и полирует его.
4 березня, 2017
После использования средства ногтевая пластина стала более ровной, но идеальной поверхности все же не получилось.