• Захисне покриття для нігтів P2 Anti Split Coat

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1068590 Закінчився
55,30 грн  79,00 грн
Купити
  • 10 мл
Цільова аудиторія:
Покриття захищає кінчики нігтів від природного розколювання та слоїння, запобігаючи розм'якшення кінчик нігтя в воді. Має формулу водовідштовхувальними і може використовуватися в якості базового шару. Особливо добре підходить для пошкоджених нігтів. Склад: етилацетат, бутилацетат, нитроцеллюлоза, адипінова кислота / неопентілгліколь / трімелліт ангідрид, ацетил трібутілцітрат, ізопропіловий спирт, акрилат сополімер, сахароза ацетат ізобутірат, етокрилен, диметил оксобензодіоксасілан, спирт денатурований (0.1%об.), арганова олія, перфтордекалін, гексаналь, андецилінал, бутилен гліколь, вода, полісилікон-6, найлон-12, екстракт квітів лотоса, CI 60725. Для зовнішнього використання. Зберігати при температурі від +5 до +25°C у сухому місці. Країна-виробник: Австрія.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
13 червня, 2017
Засіб хороший для ослаблених нігтів. Особливо після штучних нігтів. Рекомендую.
14 березня, 2017
У меня ногти как только отрастают, то сразу начинают кончики слоиться. Именно это средство помогло справиться с проблемой и я немного отрастила ногти.