• Закріплювач манікюру P2 Nail Wonder 8 в 1

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1068583 Закінчився
79,00 грн
Купити
  • 10 мл
Цільова аудиторія:
Мультифункціональне покриття 8-в-1 для нігтів фіксує верхній шар лаку, додатково зміцнює його, покращує колір, герметизує від зовнішніх пошкоджень, швидко висихає, вирівнює нігтьову пластину, протидіє ламкості і захищає від ультрафіолетових променів. Він також забезпечує швидке сушіння. Підходить для всіх типів нігтів. Склад: етил ацетат, бутил ацетат, нітроцеллюлоза, адипінова кислота /неопентил гліколь/тримеллітик ангідрид сополімер, ізопропиловий спирт, ацетил трибутил цитрат, гептан, етил гексил метоксиціннамат, етил гексил саліцилат, триметилпентанедіїл дібензоат, полівінілбутирал, CI60725. Для зовнішнього використання. Зберігати при температурі від +5 до +25°C у сухому місці. Країна-виробник: Австрія.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
27 листопада, 2017
Навіть за акційною ціною для мене дорого(Яке б класне це чудо не було,краще мої нігті отримають якийсь додатковий вітамінчик)Красиві нігті-це просто доглянуті,охайні,не обов'язково нафарбовані лаками!
27 листопада, 2017
Підходить для всіх типів нігтів?А є певні різновиди нігтів?Знаю лише,що є здорові,а саме тому красиві та привабливі і ті,за якими треба більш ретельно доглядати-давати відпочити від лаків,соляні ванни
5 березня, 2017
Хороший закріплювач, лак тримається набагато довше і нігті міцніші.