• Засіб для нігтів Bird БІО-зміцнювач

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1063746 Закінчився
29,00 грн
Купити
  • 12 мл
Формула, збагачена комплексом вітамінів, розроблена спеціально для прискорення зростання, зміцнення та захисту нігтів. Підвищує пружність нігтів. Склад: етилацетат, бутилацетат, нітроцеллюлоза, адипінова кислота / неопентил гліколь / тріметиловий сополімер ангідриду, ізосорбіт дікапрілат / ефір капринової кислоти, спирт, Н бутиловий спирт, етокрілен. Зберігати в сухому прохолодному місці при температурі від +5°С до +25°С, подалі від дітей. Захищати від дії прямого сонячного проміння. Використовувати за призначенням. Країна-виробник: Україна.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?