• Засіб для нігтів MAG Iron Hard Відновлення та зміцнення

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1137309 Закінчився
39,95 грн
Купити
  • 15 г
Засіб для нігтів MAG Iron Hard дозволяє за короткий період часу досягти видимого ефекту по зміцненню нігтів. Досить одного нанесення при щоденній терапії, щоб нігті стали твердими як залізо! Результат: моментальне «ущільнення» нігтів і нормалізація їх росту; зміцнення і запобігання ламкості завдяки формальдегіду, що входить до складу MAG Iron Hard; захист нігтьової пластини від агресивного впливу навколишнього середовища. Країна-виробник: Україна.
Наносити на чисті нігті кожен день для зміцнення і запобігання ламкості. При досягненному результаті повторювати 2 рази на тиждень. Використовувати за призначенням.
Склад: бутилацетат, етилацетат, нітроцелюлоза, адипінова кислота/неопентилгліколь кросполімер, ізопропіловий спирт, ацетилтрибутилцитрат, вода, формальдегід, акрилати сополімер, стеарілалконія бентоніт, УФ-фільтр октокрилен, кремнезем, СІ 77891, полівінілбутираль, триметилпентанеділ дібензоат.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
24 листопада, 2017
Буду користуватись, сподіваюсь, засіб дасть зміцнюючий ефект для нігтів